Надання юридичних послуг в Києві. На що звернути увагу при замовленні?
Помилка у виборі юриста може коштувати дуже дорого як у матеріальному (оплата гонорару, судові витрати), так і в моральному плані (програна справа, виснажені нерви). І хоча надання юридичних послуг в Києві - це частина цілого ринку, що потужно розвивається, зі величезною конкуренцією, до підбору юриста або адвоката варто підходити дуже обережно. У сьогоднішній статті ми поговоримо про те, на що в першу чергу слід звернути увагу, звертаючись до юристів, скільки коштують їхні послуги, а також до кого краще звернутися.

Що частіше всього включають юридичні послуги?

Зазвичай такого роду послуги включають:

- юридичні консультації, які передбачають бесіду з фахівцем, щодо того чи іншого питання у сфері права. В ході розмови фахівець вивчає документи і пропонує ті чи інші варіанти вирішення вашої проблеми, а також перспективи результату судового процесу, якщо справа дійшла до такого.

- Підготовка документів для звернення в суд. Найнятий вами фахівець допомагає в зборі необхідних документів, а також подання позову в судові органи.

- Представництво інтересів клієнта в суді. Юрист має право представляти клієнта в суді тільки в цивільних (господарських) і адміністративних справах. У цивільному процесі участь представника в судовому процесі регулюється статтями 38-44 Цивільного процесуального кодексу України, в адміністративному процесі - статтями 56-59 Кодексу адміністративного судочинства України. Представництво в суді по кримінальних справах входить в ряд повноважень адвокатів.

Скільки коштують юридичні послуги в Києві?

Оплата може здійснюватися щомісяця, якщо ви укладаєте договір з юрфірмою на постійній основі або ж погодинно, якщо мова йде про разову допомогу. Оплата може проводитися по результату виконаної роботи. Вартість послуг не має сталого числа і залежить від статусу, фірми, в яку ви звернулися, досвіду юриста, складності проблеми. Ціна юридичної консультації починається від 200 грн, в подальшому вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку.

Що передбачити в договорі?

Все про що домовлялися юристи та їхні клієнти, всі досягнуті домовленості мають бути зафіксовані документально. Якщо в договорі на юридичне обслуговування будуть чітко виведені обов'язки сторін і передбачена відповідальність за порушення зобов'язань, ви зможете виставити обґрунтовану претензію юристам.

До якої юридичної фірми звернутися в Києві?

Ми рекомендуємо вам юридичну компанію «УКРЮРПРАВО». Фірма займається вирішенням проблем у цивільних, адміністративних, господарських сімейних суперечках. Завдяки великому досвіду юристів, а також ретельному опрацюванні всіх деталей, фірма забезпечує позитивний результат у більш ніж 90% випадків.

Ціни за послуги також помірні. Ознайомитися з прайсом ви можете тут. Контактні телефони фірми: +38 (093) 509-64-66, +38 (067) 231-32-27, +38 (050) 168-27-65.